9Restorante

Kompleksi Teuta Durres , Shqipëri

+355 696937664 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 1

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Kompleksi Teuta i pozicionuar ne qytetin e Durresit, është një ndërthurje e shërbimeve si bari, restoranti, piceria, muzika live, beach bar, schiuma party dhe të shezlloneve. Aty mund të akomodoheni dhe të gjeni rehati gjatë gjithë ditës sepse nuk mungon variacioni i shërbimeve që ky kompleks ofron, duke filluar nga ofrimi i pijeve freskuese gjatë diteve te nxehta të verës, tek mbrëmjet me muzikë live të organizuara në një mënyrë perfekte pak metra brenda detit, ne Pistën Kosova. Në Kompleksin Teuta organizohen schiuma party tek të cilat nuk duhet të mungoni. Pista Kosova ka nisur si nje klub-muzik live modest ne fillimet e saj, sot krenohet me Artistet, Kengetaret dhe Humoristet me te njohur shqiptare. Qellimi yne kryesore eshte argetimi dhe mikpritja e mysafireve nga te gjitha trevat Shqipetare! Vendi ku kendohet dhe kercehet muzika me e mire shqipetare.Surpriza,zbavitje, argetim keto do gjeni ne PISTA KOSOVA. Vendi qe duhet vizituar ne DURRES!
Kompleksi Teuta ofron:
  1. Restorant
  2. Plazh
  3. Shezllone
  4. Beach Bar
 

Durres , Shqipëri
Rruga Pavaresia, Plazh, Durres

Vendodhja ime

+
Orari

07:00 - 00:00