2Bare

Wine Store Henkli’s Tirane , Shqipëri

+355 0685504653

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Dyqan vere dhe bar kafe

Tirane , Shqipëri
Rruga "Myslym Shyri", Tirane

Vendodhja ime