2Hostele

Vanilla Sky Hostel Tirane , Shqipëri

+355 067 677 0770 [email protected]

Vlerësime 4.7 / 5. Numër vlerësimi: 3

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

E vendosur në Tiranë, Vanilla Sky Boutique Hostel ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas. Ndodhet rreth 5.8 km larg nga Dajti Express, 5 km nga Parku Kombëtar i Sportit dhe 2.1 km nga Galeria Kombëtare e Arteve. Hosteli ofron një kuzhinë të përbashkët, një sallë pritjeje të përbashkët dhe këmbim të monedhës për mysafirët. Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë në hotel. Pika kryesore pranë Vanilla Sky Boutique Hostel përfshijnë Sheshin Skënderbej, ish-rezidencën e Enver Hoxhës dhe Teatrin Kombëtar të Operës dhe Baletit. Aeroporti më i afërt është Nënë Tereza, dhe hosteli ofron një shërbim të paguar transferimi aeroporti.
  • Wifi
  • Transport
  • Kuzhine e perbashket
  • Dhome ndenje e perbashket
  • Dhoma gjumi

Tirane , Shqipëri
Rruga Pjeter Bogdani, Godina Nr. 5, Tirana

Vendodhja ime

+
Orari

8:00 AM - 10:00 PM