3Agjenci imobiliare

Tik Agency – Travel, Estate & Consulting Tirane , Shqipëri

+355 +355699771397 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 124

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Udhezuesi me i mire per udhetimet tuaja.
  • Bileta avioni, trageti, autobusi.
  • Guida dhe ture te organizuara.
  • Aplikime ne ambasada.
  • Sherbime konsulence per cdo udhetim tuajin.
  • Aplikime per demshperblime ndaj kompanive ajerore.
  • Makina me qera.
Cel: 0699771397
Bileta avioni, trageti, autobusi. Guida dhe ture te organizuara. Aplikime ne ambasada. Sherbime konsulence per cdo udhetim tuajin. Aplikime per demshperblime ndaj kompanive ajrore. Makina me qera.

Tirane , Shqipëri
Rruga Muhamet Gjollesha, pallati 73, kati 0 & 1. Ngjitur me shkollen Sabaudin Gabrani, perball Neranxi/Atsh.

Vendodhja ime

+
Orari

09.00 - 20.00


Fjalë kyçe: