3Mobilie dhe punime druri me porosi

Stil Mobileri Durres , Shqipëri

+355 0694712937 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Stil Mobileri  ka filluar eksperiencen ne vitin 2014 . Ajo ofron nje game te gjere sherbimesh dhe produktesh mobilerie, moderne dhe klasike .Kalimi i viteve dhe eksperienca na kane bere te kuptojme nevojat relale te klientit kundretj produkteve qe ofrojme, si ne cilesi ashtu edhe ne dizenjo, duke plotesuar keshtu cdo deshire te tyre.
Stil Mobileri ofron një gamë të gjërë produktesh si: Tavolina; Dhoma gjumi; Dhoma per femije; Kuzhina; Etazhere; Biblioteka; Zyra; Tavolina mesi; Portmonto; Mobilje tualeti; Rafte per bibloteka; Mobilje per zyra; Krevate dopio; krevate tek per femije; Tavolina pune; Raft per zyra; punime të ndryshme dekoruese, banak recepsioni, punime druri dekorative, etj. Gama e gjërë e produkteve dhe krijimi i moduleve të pafundme i mundëson klienteve të përmbushin çdo nevojë dhe nga ana tjeter bën të mundur personalizimin sipas shijeve të tyre.

Durres , Shqipëri
Lagja 7 Rruga Telha Cela

Vendodhja ime

+
Orari

08:00-17:00