3Bare

Sense Resto Lounge Tirane , Shqipëri

+355 +355694915555 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 252

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Idetë e bukura nisin pa plan! E tillë ishte dhe dëshira për të realizuar një projekt unik në formën e një ambienti të ri në zemër të Tiranës, misioni, vizioni dhe vendndodhja e të cilit i japin atij një identitet të veçantë. “Sense”, e pozicionuar në ish vilën e mbretit Zog, mbart histori, elegancë dhe vlera arkitekturore tepër unike. Restoranti, Bari dhe Shisha lounge me stilin e tyre karakteristik janë projektuar për të mundësuar një përvojë të këndshme për adhuruesit e elegancës dhe modernizmit. Cilësia efikase dhe shërbimi i larmishëm janë faktorët kryesorë mbi të cilët ndërtohet dhe ruhet një ekuilibër i përsosur i detajeve autentike. Çdo hapësirë vishet me një ndjesi të ngrohtë dhe bashkëkohore dhe është ideuar me kujdes për të mundësuar rehati, por edhe intimitet. “SENSE” ju fton të shijoni një paradite relaksuese dhe të qetë, apo një mbrëmje të këndshme dhe të gjallë nën shoqërinë e tingujve të përzgjedhur të muzikës.
  • Restorant
  • Bar
  • Lounge

Tirane , Shqipëri
Rruga Mustafa Matohiti, Tirana

Vendodhja ime

+
Orari

06:00-22:00