2bistro bar

Season Tirane , Shqipëri

+355 069 20 35 090 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 1

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Hapur qe prej Maj 2018 I vendosur ne qender te Tiranes. Season erdhi me nje concept ndryshe duke filluar nga stili dizajnit, kuzhina e perzgjedhur Mediterrane si dhe cilesia e sherbimit.Season eshte nje bar restorant piceri me nje ambient te rehatshem,me nje kapacitet prej 150 vendesh ,I pershtatshem per te gjithe kategorite e moshave,llojet e eventeve, dhe qe ofron diveriset ne pije ,ushqime dhe pica ne furre druri. I hapur ne cdo kohe restorant,piceri apo bar, Season eshte bere tashme nje destinacion i preferuar per vendasit dhe te huajt.
  • Bar
  • Restorant
  • Piceri
  • Shperndarje
  • Evente

Tirane , Shqipëri
Rr. Shinasi Dishnica, Pazari i Ri, Tirane

Vendodhja ime

+
Orari

07:00 - 23:00