2Agjenci imobiliare

Century 21 Gold Tirane , Shqipëri

+355 0693019885 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 1

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

CENTURY 21 Gold eshte agjenci imobiliare, pjese e kompanise imobiliare me te madhe ne bote Century 21 dhe pjese integrale e rrjetit prej 28 zyrash te Century 21 Albania. Century 21 Gold eshte zyra ku do sherbeheni me profesionalizem, pergjegjesi dhe perkushtim. Nese ju duhet te blini, shisni, te jepni apo te merrni me qera pasuri te paluajtshme me cmime konkurente ne tregun imobiliar. Profesionistet e CENTURY 21 Gold kane akses ne rrjetin me te madh te pronave te patundshme ne bote. Per kete arsye besoni tek zyra CENTURY 21 Gold si profesionistet tuaj lokale.

Tirane , Shqipëri
Rr. Barrikadave nr 2, galeria ish kinema 17 Nentori, Tirane

Vendodhja ime