8Intimo

OMSA Tirane , Shqipëri

+355 0692067408 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 1

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Që nga viti 1994 Omsa & Intimo ka patur si aktivitet kryesor shitjen e biankerive dhe të brendshmeve intimo nga firmat më të njohura në tregun ndërkombëtar të modës. Eksperienca mbi 20 vjecare dhe shitjet në të gjitha qyetet e vendit, e kanë kthyer Omsa & Intimo në kompaninë lider të tregut të të brendshmeve duke garantuar cilësi dhe besueshmëri. PËRKUSHTUAR FEMRAVE Që nga viti 1950 OMSA sjell trendet e fundit të modës me elegancë dhe hijeshi KOLEKSIONET E FUNDIT Tek OMSA do të gjeni koleksionet e fundit të firmave më të njohura në tregun e modës KRIJONI STILIN TUAJ Zgjidhni midis veshjeve intimo që përcjellin shije, klas dhe femininitet
  • Geta per femra
  • Recipeta
  • Mbathje per femra
  • Mbathje per meshkuj
  • Kemishe nate
  • Parfum
  • Komplete
Te gjitha produktet e Omsa vijne drejtperdrejt nga fabrikuesit e veshjeve si: Lormar, Calvin Klain, D&G, SieLei, Omsa, Leilieve, Selene, Lormar, Gisela, Navigare, Infiore, Jolidon, etj    

Tirane , Shqipëri
Rr. Dritan Hoxha, tek Zogu i Zi, Tirane

Vendodhja ime

+
Orari

E Hënë - E Martë: 9:00 – 18:00
E Shtunë: 11:00 – 17:00
E Dielë: Pushim