4Shërbime praktike

Noka Event Tirane , Shqipëri

+355 +35568 35 43 516 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 1

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese. Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit "0683543516" "0692100796" ose ne e-mail: [email protected] Facebook: Noka Event-Tavolina karrige tenda me qera JU MIRPRESIM

Tirane , Shqipëri
Rruga Luznia,Koder-Kamez

Vendodhja ime

+
Orari

24 H