3Hotele

Bimbli Pogradec , Shqipëri

+355 0692232057 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Hotel Bar Restorant ndodhet ne shetitoren buze liqenit te Ohrit dhe ofron dhoma komode dhe nje panorame te mrekullueshme te Liqenit, Malit te Thate dhe Parkut te gjelberuar te qytetit. Restoranti ofron gatime tradicionale dhe padyshim Koranin e famshem te liqenit te gatuar me mjeshteri,(sidomos tave ne furre).
Barin dhe restorantin mund ta zgjidhni ne ambjentet e brendshme ose ne verande me nje pamje te mrekullueshme.
Sherbime Hotelerie Restoranti Bar-kafe Shezllona plazhi

Pogradec , Shqipëri
Rruga 10 Deshmoret e Pojskes

Vendodhja ime

+
Orari

07-24