2Bare

Lavazza Tirane , Shqipëri

+355 0696045871

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 53

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Me një koncept krejtësisht të ri “Lavazza” ju ofron shijen e sofistikuar, duke shijuar në detaje magjinë e aromës së ekspresit të famshëm italian, që shijohet vetëm apo me miqtë. Lavazza Cafe Shop ofron shijen italiane për klientët. Vendi i përsosur për t'u çlodhur, vetëm ose në shoqëri, bashkë me specialitetet e “shpëtimtarit” Lavazza me bazë kafeje. Dyqanet e kafeneve Lavazza sigurojnë një atmosferë të ngrohtë, mikpritëse dhe tipike italiane, dhe shërbejnë kafen shumë më të mirë në të gjitha format e saj të shumta: nga specialitetet tradicionale si ekspresi dhe kapuçino, e deri te shijet e lotimit të gojës. Zgjidhni midis kafesë së akullt ose të nxehtë sipas kohës së vitit dhe shijoni një pushim relaksues vetëm ose me miqtë. Ne u ofrojmë klientëve tanë origjinalitet, kreativitet, shërbim të shkëlqyeshëm dhe vëmendje ndaj dizajnit.

Tirane , Shqipëri
QTU, Tirane
Autostrada Tirane-Durres km 10, Tirane
Toptani Shopping Center, Tirane

+
Orari

E Hene: 09:00 - 21:00 E Marte: 09:00 - 21:00 E Merkure: 09:00 - 21:00 E Enjte: 09:00 - 21:00 E Premte: 09:00 - 21:00 E Shtune: 09:00 - 21:00 E Diele: 09:00 - 21:00


Fjalë kyçe: