1Hotele

Hotel Ble Ble Vlore , Shqipëri

+355 69 685 7877 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Hotel Ble Ble eshte nder hotelet me me experience ne Vlore dhe i inaguruar ne 2008 me mireseardhjen e Miss Globe! Hoteli jone eshte mundesia me e mire per akomodim ne Vlore dhe ploteson 4 yje plus ne baze te faciliteteve. Hotel Ble Ble eshte nje hotel i pavarur familjar. Ne kemi per qellim t'ju ofrojme ambient te rehatshem, ushqim te shkelqyer dhe sherbime te shkelqyera per ta bere qendrimin tuaj te kendshem. Ne tregojme kujdes per ushqimin qe ne ofrojme. Ai eshte i shendetshem dhe i zgjedhur me kujdes. Peshku i detit i kombinuar me kuzhinen tradicionale, perbejne dieten perfekte per pushimet tuaja. Motoja jone eshte: Qendroni si ne shtepine tuaj! Na telefononi per te diskutuar rezervimin tuaj te hotelit ose kerkesat e funksionit. Ne shpresojme qe t'ju mirepresim se shpejti.
 •  14 Dhoma
 • Afer plazhit
 • Restorant and bar
 • Çader plazhi
 • Tarrace
 • Recepsion 24 ore
 • Ajer i kondicionuar
 • Mirembajtje e perditshme
 • Kopesht
 • Sherbim larje rrobash
 • Barbecue
 • Parking
 • Frigorifer
 • Ballkon me pamje nga deti
 • Mengjesi i perfshire
 • WI-FI
 • Peshqire

Vlore , Shqipëri
Rr. "Aleksander Moisiu", Vlore

Vendodhja ime

+
Orari

24/7