1Makina me qera

Eni Car Rental Tirane , Shqipëri

+355 0684057066 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Makina me qera duke filluar nga 15 euro/dita - Rental Cars starting from 15 euro / dita Eni Rent Car eshte nje kompani qe ofron makina me qera ne treg prej 14 vitesh . Flota jone perbehet nga makina te mira, ekonomike, te sigurta si dhe me cmimet me konkuruese ne treg. Eni Car Rental ofron nje game te gjere modelesh makinash, vetura, foristrada, atomatike dhe manuale, me naft apo gaz, per udhetime brenda dhe jashte Shqiperise . --------------- Eni Rent a Car Albania is a car rental agency based in Rinas Tirana Albania. Our company offers a wide range of models and cars for rent. If you are thinking to rent a car in Tirana , Albania contact us to get the best deals on your car of choice. Visit today our website to book your car. Adresa: Rruga Rinas - Vore Km5, Tirane Albania Cel: 0684057066, 0682020803 Email: [email protected]

+
Oferta

Makina me qera duke filluar nga 15 euro
Makina me qera
Makina me qera, makina me qira,

Tirane , Shqipëri
Fushe Preze - Rinas, Tirane

Vendodhja ime