1Estetikë & Përkujdesje

Elios Image Tirane , Shqipëri

+355 0699355022 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Elios Image - Parukeri Estetike Ofron shumellojshmeri sherbimesh dhe produktesh profesionale te parukerise

Parukeri

 • Prerje / Krehje
 • Krehje drejt
 • Krehje onde
 • Onde me mash
 • Stilim
 • Make up i thjeshte
 • Make up profesional
 • Pastrim vetullash
 • Pastrim fytyre me peh

Estetike

 • Pastrim i fytyres
 • Mesazh relaksi
 • Trajtim i duarve
 • Trajtim i kembeve
 • Stilim
 • Manikyr me xhel
 • Mbushje me xhel
 • Thonj me tipsa
 • Pedikyr
 • Depilim total

Tirane , Shqipëri
Rr. Federik shiroka

Vendodhja ime

+
Orari

E Hene: 09:00 - 21:00 E Marte: 09:00 - 21:00 E Merkure: 09:00 - 21:00 E Enjte: 09:00 - 21:00 E Premte: 09:00 - 21:00 E Shtune: 09:00 - 21:00 E Diele: 09:00 - 21:00