4Klinikë dentare

Dental One Tirane , Shqipëri

+355 0672067109 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

PSE DENTAL ONE? Sepse në kliniken tonë ju do të gjeni një shërbim, ku gjithë ekipi i Dental One është i përkushtuar, për t’i dhënë zgjidhje problemit tuaj. Pjesë përbërëse e këtij shërbimi optimal, është edhe STERILIZIMI ABSOLUT i veglave dhe ambjenteve të punës, i cili kryhet me aparaturat e fjalës së fundit të teknologjisë bashkëkohore. Ju na drejtoheni ne për të patur një buzeqeshje të bukur dhe natyrale, dhe ne jua garantojmë këtë, me mjekë të kualifikuar, në një atmosferë të kënaqshme, dhe pa ankth, edhe pse bëhet fjalë për një trajtim stomatologjik dhe estetik. Shëndeti dhe buzeqeshja juaj janë gjërat më të rëndësishme për ne.
  • Trajtimi i fëmijëve
  • Zbardhimi i dhëmbëve
  • Pastrimi i gurëzave
  • Terapia
  • Fasetat
  • Kirurgjia
  • Implantet
  • Ortopedia – vendosja e dhëmbëve

Tirane , Shqipëri
Rr. Azem Galica, Laprake, Trane

Vendodhja ime

+
Orari

E Hene: 08:00 - 20:00 E Marte: 08:00 - 20:00 E Merkure: 08:00 - 20:00 E Enjte: 08:00 - 20:00 E Premte: 08:00 - 20:00 E Shtune: 08:00 - 20:00 E Diele: 08:00 - 20:00