4Karrotrec

CUNI AUTO Shkoder , Shqipëri

+355 0676516000 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 1

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Ofrojme makina me qera të modelle e të ndryshme me cmimet më konkurruese në treg. Ofrohen makina ekonomike.duke ju mundësuar një udhëtim sa më komod.
Disponojme makina te markave te ndryshme, makina me kambio manuale dhe automatike si dhe makina nafte apo benzin+gaz.Ofrojme makina me qera ditore. Gjithashtu ofrojme edhe makina me qera me afat te gjate mujore ne Shqiperi si dhe jashte territorit Shqiptar. Çmimet tona jane gjithashtu te pershtatshme edhe per udhëtime biznesi.Ju Mirpresim

Shkoder , Shqipëri
Shkoder bahcallek km1 4001

Vendodhja ime

+
Orari

08:00 20:00