0Qëndra tregtare

Bluestar Durres Durres , Shqipëri

+355 0686033733 [email protected]

Vlerësime 3 / 5. Numër vlerësimi: 2

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Ne qendrën Bluestar do të gjeni veshje,aksesore dhe pajisje shtepiake te ndryshme per te plotesuar cdo nevoje tuajen. Dyqanet në Bluestar shesin produkte cilësore nga firmat më të njohura me cmime konkuruese. Ambjentet e Bar & Restorant do ju ofrojne pije dhe ushqim cilësor që mund ti gjeni vetëm në Bluestar. Në sallat Bluestar të ceremonive mund të organizoni dasmën tuaj të ëndrrave. Bluestar ofron sallat e konferencave per te gjithe bizneset. Ju mund te zhvilloni mbledhje dhe takime te ndryshme. Me nje siperfaqe te madhe, ofron komoditet dhe cilesi. Me kendin e lojrave qe ndodhet ne ambjentet e Bluestar, femija juaj mund te kenaqet duke luajtur i sigurt teksa ju vizitoni dyqanet tona.
  1. Free Wifi-Ju mund te perdorni wifi ne cdo ambjent te qendres tone pa pagese
  2. Bluestar ka parking ne zona te mbuluara dhe te jashtme i cili eshte falas per te gjithe vizitoret e saj
  3. Në qëndër ka një departament të specializuar sigurimi ku mund të drejtoheni për çdo problem.
  4. Ju mund te terhiqni para sa here te keni nevoje ne bankomatet e ambjenteve te bluestar
  5. Ne ambjentet tona jo vetem mund te terhiqni para por edhe ti kembeni ato ne dyqanin e kembimit valutor
  6. Bluestar eshte i pajisur me ashensor i cili u vjen ne ndihme te moshuarve dhe personave me aftesi te kufizuara

Durres , Shqipëri
Lagja 4, Rruga Egnatia, Durres

Vendodhja ime