1Industri Ushqimore

Ulliri Tirane , Shqipëri

+355 0686999999 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 53

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Zgjedhjeve tuaja për të kaluar kohë cilësore dhe për të shijuar një drekë apo darkë të shijshme mes miqsh, i shtohet edhe restorant Ulliri. ----------- STEAK | BURGER | BBQ | HIGH QUALITY DRY AGED BEEF | BAR & COCKTAILS Where the flavor inebriates you.

Tirane , Shqipëri
Qendra Tregtare Teg, Tirane

Vendodhja ime

+
Orari

E Hene: 10:00 - 22:00 E Marte: 10:00 - 22:00 E Merkure: 10:00 - 22:00 E Enjte: 10:00 - 22:00 E Premte: 10:00 - 22:00 E Shtune: 10:00 - 22:00 E Diele: 10:00 - 22:00


Fjalë kyçe: