1Prodhim materiale te pergjithshme ndertimi

Aspirime Kondicionime Tirane , Shqipëri

+355 0682159216 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

H.Z Klima merret me prodhimin dhe tregtimin e sistemeve te aspirimit, kondicionimit e ventilimit. Me baze ne tirane me nje eksperienc mbi 10 vjecare garantojme cilesi sherbimi dhe cmime konkuruese ne treg.
HZ Klima Ju ofron prodhim dhe montim me cilesi te produkteve te meposhtme me cmime konkuruese dhe garanci
 • Ofrojm nje gamë të gjerë produktesh si :
 • Tuba Rrethor Inoxi &. Xingato
 • Tuba Kanal
 • Aspirator kermill & box te fuqive te ndrryshme
 • Kapa Kuzhine Inox& Xingato
 • Grila Aspirimi
 • Brryla Rrethor & Katror te masave te ndryshme
 • Tuba per soba me pelet
 • Konstruksione Metalike
 • Porta Hekuri
 • Kangjella Dritare Etj

Tirane , Shqipëri
Rruga “Llazi Miho”, Tirane

Vendodhja ime

+
Orari

08:00 - 17:00