2Agjenci turistike dhe udhetime

AS Travel & Tours Tirane , Shqipëri

+355 +355698950931 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

AS Travel & Tours ofron sherbim mbi 13 ore ne dite. Nga produktet/sherbimet ofrohen:
  • Bileta Avioni
  • Bileta Autobusi
  • Bileta Trageti
  • Rezervime Hoteli
  • Paketa Turistike
  • Guida Turistike
  • Siguracione (Siguracione Shendeti, Karton Jeshil)

Tirane , Shqipëri
Rr. "Haxhi Hysen Dalliu", Midis Prokurorise se Tiranes dhe Bulevardit Zogu I

Vendodhja ime

+
Orari

E Hene - E Diele [08:00 - 21:00]