1Bed and breakfast

Art Hostel & Apartments Tirane , Shqipëri

+355 +355 67 208 0023 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Art Hostel & Apartments eshte hosteli me i ri ne Tirane, dhe i vetmi hostel me 5 yje ne vend.
Me nje kapacitet prej 50 personash, ofrojme tre tipe akomodimi per çdo lloj udhetari:
 • Krevat ne dormitor
 • Dhoma private
 • Apartament (me dy dhoma gjumi)
Ambientet dhe facilitetet tona:
 • Ambient relaksimi dhe socializimi, me kend leximi, kend lojrash tavoline, kend TV/XBox, kend pune, bar funksional, kuzhine funksionale, etj.
 • Ambienti gjithashtu eshte i pershtatshem per aktivitete si trajnime apo workshops.
 • Terrace.
 • Mengjes i ofruar a la carte / buffet.
 • Ashensor.
 • Kondicioner ne çdo dhome.
 • Free wifi.
 • Parking space.
Vendndodhja: 
Rruga Vllazen Huta, prapa Ministrise se Jashtme, ngjitur me Rajonin e Policise nr. 1.
Gjendemi ne nje lagje e cila garanton qetesi dhe siguri, duke qene ne te njejten kohe prane pikave kryesore te Tiranes, si qendra, zona e Bllokut etj, te arritshme per 10-15 min ne kembe. Gjithashtu kemi prane stacionin e autobusit te Unazes tek Ministria e Jashtme.
Nese vini direkt nga aeroporti, ne bashkepunojme me kompanine MerrTaxi, te cilet ju sjellin nga aeroporti deri ne hostelin tone per 1500 leke / €12.
Per te pare vendndodhjen e sakte ne Google Maps: https://goo.gl/maps/xeBdPYifWKp
Kontakt:
Mund te na arrini ne +355 67 208 0023, edhe via WhatsApp / Viber.

Tirane , Shqipëri
Rr. Vllazen Huta 79 (prapa Ministrise se Jashtme, ngjitur me Rajonin e Policise nr. 1.

Vendodhja ime

+
Orari

Check-In: 07:00 AM - 10:00 PM.