1Makina me qera

Albania Online Tirane , Shqipëri

+355 0693333550 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Flota e makina me qera nga AlbaniaOnline ofron një gamë të gjerë zgjedhje makinash duke filluar nga, mini, ekonomike, SUVs, furgona me qera, foristrada, 4×4, TAXI, Luksi. Sido që të jene planet tuaja afatgjatë ose pak dit, për të qëndruar në Shqipëri ju mund te zgjidhni automjetin që i përshtatet kërkesës suaj. Të gjitha modelet e ofruara janë të mirëmbajtura dhe të sigurta në udhëtim. <br> Mund të shtoni ekstra me një çmim te favorshëm si ndenjëse fëmijësh, shofer të dy-të, GPS, Siguracion Kasko të plotë, shërbim interneti, etj.<br> Automjetet me qira janë modelet të reja, ekonomike dhe të sigurta në udhëtim.

Tirane , Shqipëri
Rinas Airport, Tirane

Vendodhja ime