3Agjenci imobiliare

Agjesi Albestate Durres , Shqipëri

+355 +355682675446 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 1

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Ofrojme Shitje dhe Qera per: Apartamente, Troje, Garzionere, Dyqane.

+
Oferta

Shitje .Apartamente me cmime te leverdishme duke filluar nga 15000 euro dhe variojne nga siperfaqa.🏖🏖Qera per pushime ne bregdet apartamente dhe garzionere  duke filluar 11 euro nata dhe variojne sipas siperfaqes dhe kushteve .Ju mirepresim
Shitje apartamente ne bregdet te golemit dhe malit te robit .Dhe dhenje me Qera apatamente dhe garzionere per pushime ne bregdet, me cmime shume te arsyeshme.
Shitje- Qera ( Apartamente, Garzionere, Troje, Dyqane.)

Durres , Shqipëri
Aleksonder Goga, Durres

Vendodhja ime

+
Orari

8:00 - 17:00