2Hotele

Hotel Number One Gjirokaster , Shqipëri

+355 +355692086120 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Hotel Number One ndodhet ne qender te qytetit dhe eshte nje vend ideal per pushimet tuaja pergjate ndaleses ne Gjirokaster. Qetesia, pastertia dhe komoditeti jane karakteristikat qe e bejne teper te frekuentueshem kete hotel ne cdo kohe. Hoteli perbehet prej 30 dhomash nga me te ndryshmet me nje kapacitet mbajtes mbi 75 persona .

+
Oferta

DHOME TEKE 2000 LEKEDHOME DOPIO 3000 LEKEDHOME TRESHE 4500 LEKESUITE 6000 LEKESUITE ME HIDROMASAZH 7000 LEKEDHOME DOPIO ME BALLKON  4000 LEKE MENGJESI 300 LEKE PERSONI TVSH 6%
  • interet free
  • ashensor
  • parking per autobus free
  • larje teshash
  • taksi
  • guide
  • restorant
  • salle konferencash e mbledhjesh

Gjirokaster , Shqipëri
Rruga ''Harillaq Liti'' nr1

Vendodhja ime

+
Orari

24 Ore