14Qëndra tregtare

Gold Center Fier , Shqipëri

+355 0692302855 [email protected]

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 4

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Qendra Tregtare GOLD CENTER Fier (ish-QTU-Fier) eshte qendra e vetme tregtare me te tilla permasa ,me e madhja per gjithe jugun e Shqiperise, e cila ka filluar aktivitetin e saj qe me 23 Dhjetor 2007.

Ka nje vendodhje strategjike persa I perket krejt aksit te jugut pasi ndodhet fiks ne arterien ku kryqezohen te gjitha rruget e tij. Ne kete menyre ajo vizitohet edhe nga shume vizitore te cilet vijne nga rrethet e jugut. Eshte nje qender tre kateshe me nje siperfaqe totale ndertimi prej 8.230 m2.

Ne brendesine e saj funksionojne 30 dyqane , nga te cilat permendim Supermarketin Big Market, Elektroshtepiaken Neptun ,LC Waikiki , Ellis Design, Bufalo shoes, IL Camino , Falomo, Lauma Lingerie, Krienko Jeans , Be You, Oferta Group , Rebecca Fashion, Daily shop, Western Union, Flomar, Vodafone e shume te tjere.

Fieri eshte bashkia e trete ne vend per nga zhvillimi i ekonomise dhe numri I popullsise perafersisht 490.000 banore.

Qendra frekuentohet rregullisht nga te gjitha grupmoshat pasi ofron sherbime dhe ambjente argetimi per te gjithe. Mesatarisht ne dite numri I personave qe frekuentojne qendren eshte 1.500 vete. Ne raste festash ky numer dyfishohet.
  • Shërbime për fëmijët
  • Shërbime financiare
  • Wi-fi
  • Parking
  • Bar & restorant
  • Qeradhënie

Fier , Shqipëri
Rr. AULONA GOLD CENTER (ish QTU), Fier, Albania

Vendodhja ime

+
Orari

E Hene: 08:00 - 20:00 E Marte: 08:00 - 20:00 E Merkure: 08:00 - 20:00 E Enjte: 08:00 - 20:00 E Premte: 08:00 - 20:00 E Shtune: 08:00 - 20:00 E Diele: 08:00 - 20:00