4Klinikë dentare

European Dental Clinic Elbasan , Shqipëri

+355 0683349999

Vlerësime 5 / 5. Numër vlerësimi: 2

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Klinika e kujdesit shendetesor dentar. Per info rreth parandalimit dhe mjekimit te problematikave dentare telefono +355683349999 ose +355698447799
  • Trajtimi i fëmijëve
  • Zbardhimi i dhëmbëve
  • Pastrimi i gurëzave
  • Terapia
  • Fasetat
  • Kirurgjia
  • Implantet
  • Ortopedia – vendosja e dhëmbëve

Elbasan , Shqipëri
Rr. Hamdi Roseni, Elbasan

Vendodhja ime

+
Orari

E Hene: 08:00 - 20:00 E Marte: 08:00 - 20:00 E Merkure: 08:00 - 20:00 E Enjte: 08:00 - 20:00 E Premte: 08:00 - 20:00 E Shtune: 08:00 - 20:00 E Diele: 08:00 - 20:00