0Agjenci imobiliare

Century 21 Adore Tirane , Shqipëri

+355 0672044493 [email protected]

Vlerësime 0 / 5. Numër vlerësimi: 0

Ky biznes nuk ka akoma një vlerësim.

Century 21 Adore eshte nje dege e Brabdit me te madh Imobiliar ne Shqiper Century 21. Zyra jone lokalizohet ne rrugen"Sami Frasheri" ,tek kompleksi "Nobis".Ju ndihmojme te shisni apo te jepni me qira pronen tuaj duke i dhene vlersimin me te mire te mundshem dhe ndihmojme cdo bleres apo qiramarres, te gjeje pronen qe kane deshiruar gjithmone.
Trajtim dhe Vleresim te prones tuaj ne menyren me te mire te mundshme per te marre rezultate sa me te kenaqshme.
Apartamente per shitje ne te gjitha zonat e TiranesApartamente per qira ne zonat me fasilitete te kompletuara.

Tirane , Shqipëri
Rruga"Sami Frasheri" tek Kompleksi Nobis, Tirane

Vendodhja ime

+
Orari

9:00-17:00